• 17.06.2016 - DZIEŃ OTWARTY W FIRMIE METALZBYT 18.06.2016

  W dniu 17 czerwca 2016 w firmie Metalzbyt Olsztyn odbywał się Dzień Otwarty, na którym nasza firma prezentowała następujące rozwiązania:
  - system przystawek GLOB SYSTEM,
  - wiertarki ze stopą magnetyczną firm Evolution Power Tools, Vertical i Rotabroach, łącznie z autorskim systemem mocowania wiertarek ze stopą magnetyczną na rurach stalowych.
  - urządzenia do cięcia i ukosowania rur stalowych firmy Exact
  - ukosowarkę GLOB SYSTEM UK01,
  - urządzenia do cięcia profili stalowych Evolution RAPTOR,
  - przecinarki taśmowe FEMi

  Produkty naszej firmy cieszyły się dużym zaintsreowaniem, a prowadzone prezentacje w interesujący sposób przedstawiały zastosowanie poszczególnych elektronarzędzi i akcesoriów.

       

 • Nowe tarcze Metal Devil NXT już w ofercie 31.05.2016

  W ofercie naszej firmy dostępne już są najnowsze tarcze amerykańskiej firmy MK MORSE - Metal Devil NXT.
  Amerykańska firma MK MORSE rozwija linię tarcz przeznaczonych do cięcia stali i stali nierdzewnej – Metal Devil. Obecnie na rynku dostępne są nowe tarcze oznaczone symbolem Metal Devil NXT.
  Tarcze te to doskonałe połączenie wytrzymałości, długiej żywotności ostrzy, zaawansowanej technologii i atrakcyjnej cenie. Wszystko to w jednym pakiecie. Tarcze NXT mogą być wykorzystywane przez najbardziej wymagających użytkowników. Zaawansowany proces technologiczny ośrodka zapewnia jego bardzo wysoką sztywność oraz stabilność podczas prowadzenia cięcia zwiększając jednocześnie żywotność całej tarczy. Nowa technologia produkcji węglików spiekanych gwarantuje wydłużoną żywotność w porównaniu do innych tarcz i zapewnia niski koszt jednostkowego cięcia. Tarcze NXT to również zdecydowanie mniej wibracji podczas cięcia.

  Tarcze Metal Devil NXT wykorzystywane mogą być w szerokim zakresie pilarek i przecinarek tarczowych przeznaczonych do technologii cięcia ‘dry cut’. Zakres średnic od 137 do 356 mm w różnych konfiguracjach ilości zębów i otworów montażowych.

  Wszystkie zakupione w naszej firmie tarcze MK MORSE Metal Devil uprawniają do udziału w loterii z wieloma atrakcyjnymi nagrodami - MORSE FORCE!

 • Okręgowa Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości 2016 19.05.2016

  Fabryka Narzędzi GLOB wspiera młode techniczne talenty.
  19 czerwca 2016r. w Zespole Szkół Elektrycznych, Elektronicznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów Okręgowa Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Jednym ze sponsorów nagród była Fabryka Narzędzi GLOB.

       

 • 15.05.2016 - DZIEŃ FACHOWCA TARNOBRZEG 15.05.2016

  W dniu 15.05.2016r. Fabryka Narzędzi "GLOB" prezentowała część swojego asortymentu w ramach "Dnia Fachowca 2016" w Tarnobrzegu.
  Zaprezentowane zostały między innymi nowe otwornice IN-SITU w wersji premium, przystawki GLOB-SYSTEM, przecinarki taśmowe FEMI, wiertarki magnetyczne ROTABROACH.

     
Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności. Copyright © 2006 - 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone fnglob.pl