Wykonujemy usługi w zakresie piaskowania, szkiełkowania i lakierowania proszkowego materiałów stalowych i aluminiowych. Zainstalowane na naszej lakierni urządzenia do chemicznego przygotowania powierzchni i lakierowania elementów pozwalają zabezpieczyć antykorozyjnie detale o gabarytach:
- wysokości do 1400 mm
- szerokości do 900 mm
- długości do 3700 mm
Dzięki stosowanej technologii mycia elementów podczas którego nanosi się dodatkowe zabezpieczenie fosforanowe poprawiające przyczepność pod nanoszone farby przemysłowe daje nam gwarancję trwałość wykonanej powłoki.
Oferujemy wysokiej jakości farby oraz pełną paletę kolorów RAL, a poza certyfikowanymi produktami w ofercie znajdują się również farby czysto epoksydowe, przemysłowe poliestrowe oraz mieszanki poliestrowo epoksydowe. Do wyboru klienci mają także jednowarstwowe poliestry, które nadają malowanym elementom realny antyczny wygląd, farby strukturalne, czy też farby czysto epoksydowe. Kolejną możliwością jest indywidualne dopasowanie według potrzeb klienta koloru farby proszkowej na podstawie wzornika który posiadamy.

Jesteśmy w stanie w krótkim terminie zrealizować zamówienia na malowanie proszkowe różnych elementów. Oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

problem

Masz problem z doborem narzędzi?

Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!

Skontaktuj się z nami