• Najlżejsza wiertarka ze stopą magnetyczną już dostępna. 18.12.2014

  W połowie grudnia 2014 do oferty naszej firmy wprowadzona została najlżejsza wiertarka ze stopą elektromagnetyczną - model VERTICAL 30.
  Niewielka waga (zaledwie 8,5 kg) zapewnia komfort pracy i transportu zwłaszcza podczas pracy na wysokości. Bez problemu można zabrać ją na wysokie konstrukcje, gdzie liczy się precyzja i niewielka waga samego urządzenia. Niewielkie rozmiary samego urządzenia ułatwiają pracę, natomiast parametry wiertarki wcale nie są małe. Maksymalna średnica wiercenia wiertłami trepanacyjnymi to aż 30mm.

  Wiertarka wyposażona jest w system chłodzenia ze zbiornikiem na ciecz chłodzącą. Stosowanie chłodzenia znacząco wydłuża żywotność narzędzi. Dodatkowym atutem na czas transportu jest wytrzymała walizka, wyprofilowana w środku, co gwarantuje, że wiertarka zostanie bezpiecznie przetransportowana.

  Jest to idealne rozwiązanie dla firm prowadzących pracę podczas montażu konstrukcji stalowych (zwłaszcza na wysokości), gdzie liczy się waga i bezpieczeństwo pracy.

  Zachęcamy do zakupów tego modelu. Dodatkowe informacje dostępne: Wiertarki magnetyczne.


 • Wesołych Świąt 17.12.2014

  Wszystkim naszym Klientom oraz Kontrahentom chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, a także wielu sukcesów w nadchodzącym roku.


 • Przecinarki taśmowe FEMI ABS w "Gazecie Narzędziowej" 30.10.2014

  W numerze 10/2014 "Gazety Narzędziowej" (dystrybuowanej w miesiącach październik - listopad 2014) zamieszczony został artykuł dotyczący przecinarek taśmowych włoskiej firmy FEMI. Opisane zostały modele wchodzące w skład najnowszej linii ABS (Automatic Blade System).
  Zachęcamy do lektury artykułu - zamieszczony został na podstronie "O Firmie".


 • Nowa przystawka w formie pilnika do szlifierek kątowych 125 mm w ofercie. 16.10.2014

  Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o. wprowadziła do produkcji i sprzedaży nową przystawkę z linii GLOB SYSTEM w formie pilnika do szlifierek kątowych 125 mm oznaczoną symbolem GS03-01.

  Najważniejsze parametry przystawki GLOB SYSTEM GS03-01:
  - zalecana prędkość przesuwu taśmy 10 - 25 m/s,
  - wymiany pasa bezkońcowego w systemie bezkluczowym „Clic”,
  - dwustronna stopa ślizgowa o maksymalnej długości roboczej 220mm,
  - pełna zamienność pasów ściernych - na przystawce można wykorzystywać pasy pasujące do przystawek GS01-00 oraz GS09-00,

  Główne zastosowanie:
  - usuwanie naddatków spawów: spawy pachwinowe, poręcze, kratownice,
  - kształtowanie elementów drewnianych,
  - kształtowanie elementów płytek ceramicznych,
  - usuwanie starych powłok lakierniczych/rdzy, czyszczenie elementów dekoracyjnych włókninami szlifierskimi.

  Przystawka dostępna w sprzedaży - zachęcamy do zakupu.
Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności. Copyright © 2006 - 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone fnglob.pl