• Nowe stoły robocze Exact Tools dostępne w sprzedaży. 05.01.2015

  Firma Exact Tools udostępniła do sprzedaży nowe stoły robocze przystosowane do cięcia i obróbki rur. Stoły przystosowano do współpracy z przecinarkami Exact PipeCut.
  Stoły robocze wykorzystywane mogą być również do pozostałych prac związanych z obróbką rur, takich jak: fazowaniem wiercenie, gwintowanie itp.
  Łatwość zamocowania rur, lekka waga stołów i duża nośność sprawiają, że są idealnym dodatkiem do wszelkich prac montażowych.

  Więcej informacji znajduje się na stronie w dziale: EXACT - osprzęt


 • Podwyżka cen urządzeń do cięcia rur Exact Tools. 30.12.2014

  Od 1 stycznia 2015 roku firma Exact Tools zmieniła ceny swoich przecinarek do precyzyjnego cięcia rur.
  Średnia podwyżka wyniosła 3%.

  Aktualne ceny dostępne są w dziale: Elektronarzędzia - Exact cięcie rur.


 • Najlżejsza wiertarka ze stopą magnetyczną już dostępna. 18.12.2014

  W połowie grudnia 2014 do oferty naszej firmy wprowadzona została najlżejsza wiertarka ze stopą elektromagnetyczną - model VERTICAL 30.
  Niewielka waga (zaledwie 8,5 kg) zapewnia komfort pracy i transportu zwłaszcza podczas pracy na wysokości. Bez problemu można zabrać ją na wysokie konstrukcje, gdzie liczy się precyzja i niewielka waga samego urządzenia. Niewielkie rozmiary samego urządzenia ułatwiają pracę, natomiast parametry wiertarki wcale nie są małe. Maksymalna średnica wiercenia wiertłami trepanacyjnymi to aż 30mm.

  Wiertarka wyposażona jest w system chłodzenia ze zbiornikiem na ciecz chłodzącą. Stosowanie chłodzenia znacząco wydłuża żywotność narzędzi. Dodatkowym atutem na czas transportu jest wytrzymała walizka, wyprofilowana w środku, co gwarantuje, że wiertarka zostanie bezpiecznie przetransportowana.

  Jest to idealne rozwiązanie dla firm prowadzących pracę podczas montażu konstrukcji stalowych (zwłaszcza na wysokości), gdzie liczy się waga i bezpieczeństwo pracy.

  Zachęcamy do zakupów tego modelu. Dodatkowe informacje dostępne: Wiertarki magnetyczne.


 • Wesołych Świąt 17.12.2014

  Wszystkim naszym Klientom oraz Kontrahentom chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, a także wielu sukcesów w nadchodzącym roku.
Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności. Copyright © 2006 - 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone fnglob.pl