Fabryka Narzędzi "GLOB" Sp. z o.o.

ul. Sobieskiego 452

43-382 Bielsko-Biała

tel. (33) 816 57 24, (33) 821 09 22, fax. (33) 443 20 45

email: fnglob@poczta.fm, sklep@fnglob.pl


Dział handlowy Michał Swędzioł
Wojciech Dobija
Sławomir Mikołajczyk
Mateusz Światłoń
Walery Majcherczyk
Bartłomiej Tomczyk
730 018 100
730 018 200
730 018 300
791 943 702
660 442 782
518 193 160
michal.swedziol@fnglob.pl
wojciech.dobija@fnglob.pl
slawomir.mikolajczyk@fnglob.pl
mateusz.swiatlon@fnglob.pl
walery.majcherczyk@fnglob.pl
b.tomczyk@fnglob.pl
Kierownik działu handlowego Łukasz Kubica 693 203 000 lukasz.kubica@fnglob.pl
Dział eksportu Urszula Borgosz
Małgorzata Ćmok
510 528 877
731 740 600
731 480 700
export@fnglob.pl
globexport@fnglob.pl
Dział księgowości 609 444 893 ksiegowosc@fnglob.pl
Serwis Paweł Wiencek 503 362 220 serwis@fnglob.pl
Dział reklamacji Iwona Sztafińska 731 480 500 reklamacje@fnglob.pl
Kierownik działu produkcji Franciszek Mikołajczyk 695 336 681 franciszek.mikolajczyk@fnglob.pl
Sprzedaż wyciągów narciarskich
Kierownik działu wyciągów
Przemysław Pająk
Marek Fujarczyk
731 920 300
695 336 682
narciarski@fnglob.pl
marek.fujarczyk@fnglob.pl
Doradca Techniczny, Handlowiec Janusz Podstawny 691 911 818 janusz.podstawny@fnglob.pl




Zapraszamy do naszego sklepu firmowego

od poniedziału-piątku od 7:00-15:00

Nasi pracownicy chętnie Ci doradzą!













Copyright © 2006 - 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone fnglob.pl