cena: 670,35 PLN


ilość: szt.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Stan na magazynie:
Uwaga, ze względu na dużą liczbę zamówień prosimy o wcześniejsze potwierdzenie dostępności produktu

Opis

Nowa wielozadaniowa piła ukośna Evolution R185SMS+ może przecinać wiele materiałów, takich jak: profile stalowe, profile aluminiowe, tworzywa sztuczne, drewno, drewno z gwoździami. Zastosowana tarcza z 20 zębami z węglików spiekanych o specjalnej geometrii ostrza zapewnia optymalne warunki cięcia.
Podczas cięcia profili stalowych (ze stali konstrukcyjnej) uzyskujemy powierzchnię bez przypaleń, gotową do spawania, a podczas cięcia nie pojawiają się prawie wcale iskry.
Urządzenie zapewnia możliwość cięcia materiałów o maksymalnym przekroju 210x56mm. Idealnie sprawdzi się podczas cięcia rur miedzianych i z tworzyw sztucznych, profili aluminiowych, płyt MDF, desek, listew przypodłogowych, twardego drewna jak jesion i dąb oraz wielu innych materiałów.
Podczas cięcia drewna z odzysku zarówno piła ukośna jak i tarcza nie sprawiają problemu podczas cięcia gwoździ, śrub czy zszywek umieszczonych wewnątrz drewna.

W przecinarce zamontowana może zostać tarcza diamentowa (sprzedawana oddzielnie) przeznaczona do cięcia cegieł, kamienia, kostek brukowych itp.
Do cięcia profili stalowych zalecane jest zastosowanie tarczy do cięcia stali.

Urządzenie R185SMS+ dostarczane jest z zamontowaną wielozadaniową tarczą RAGE185 (20 zębów). Tarcza produkowana jest w Japonii przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości. Poprzez zastosowanie opatentowanej technologii firmy Evolution Power Tools tarczą można przecinać: stal. aluminium, drewno, drewno z gwoździami i wiele innych materiałów.

Zalety wersji PLUS:
- tarcza do cięcia jakości PREMIUM, wydłużona żywotność tarczy i łatwiejsze cięcie, związane z większą ilością żebów (24),
- zaciski szybkomocujące materiał. Zapewniają szybsze, pewniejsze i łatwiejsze mocowanie materiału podczas cięcia
- osłona prowadnic wykonana z tworzywa sztucznego. Osłania prowadnice przed uszkodzeniami oraz przed opiłkami i wiórami powstającymi podczas cięcia.
- czystsza i bezpieczniejsza praca. Zastosowanie torby na wióry, która może być w łatwy sposób zamontowana pozwala na utrzymanie stanowiska pracy w czystości. Nalezy pamiętać, że torba na wióry nie może być stosowana podczas cięcia elementów metalowych, W zestawie znajduje się również adapter umożliwiający podłączenie odkurzacza do portu odciągu.
- zintegrowane uchwyty transportowe. Zapewniają możliwość łatwiejszego przenoszenia urządzenia.
- długi przewód zasilający. Zwiększa komfort pracy i w wielu przypadkach eliminuje konieczność stosowania dodatkowego przedłużacza.

Producent nie określa ilości cięć tarczami. Wydajność tarcz uzależniona jest m.in. od rodzaju i wielkości ciętego materiału, stosowanego posuwu.

Specyfikacja

Model R185SMS PLUS
Moc silnika 1200 W
Napięcie zasilające 230-240 V
Prędkość obrotowa (bez obciążenia) 3700 obr./min
Maksymalna grubość ścianki ciętego profilu 3 mm
Maksymalna zdolność cięcia przy 0° 230 x 56 mm
Maksymalna zdolność cięcia przy 45° (pod kątem) / ukośnie 45° 210 x 38 mm
Maksymalna zdolność cięcia przy 45° (pod kątem) 145 x 56 mm
Maksymalna zdolność cięcia ukośnie 45° 145 x 38 mm
Maksymalna grubość ciętej blachy (miękka stal) 6 mm
Wymiar opakowania (dł x szer. x wys.) 445x435x315 mm
Waga urządzenia 8,95 kg
Źródło wiązki lasera dioda
Średnica tarczy 185 mm
Średnica otworu mocującego tarczy 20 mm
Grubość tarczy 1,7 mm
Liczba zębów 20 z
Rodzaj gwarancji door-to-door

Zestaw zawiera

1 x Wielozadaniowa piła ukośna EVOLUTION R185SMS PLUS,
1 x Wielozadaniowa tarcza z węglikami spiekanymi do cięcia o średnicy 185mm / 20 zębów,
1 x Zacisk przedni,
1 x Imbusowy klucz (M4 i M6),
1 x Przejściówka do torby na wióry,
1 x Torba na wióry,
1 x Instrukcja obsługi w języku polskim,
1 x gwarancja (okres gwarancji 36 miesięcy)

Osprzęt

Wielozadaniowa piła ukośna z prowadnicami EVOLUTION R255 DB PLUS v.2020 z tarczą 255mm 1 585.37 PLN 1950.01 PLN szt.
Wielozadaniowa piła ukośna z prowadnicami EVOLUTION R255SMS PLUS z tarczą 255mm 987.80 PLN 1214.99 PLN szt. KUPKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności. Copyright © 2006 - 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone fnglob.pl