cena: 2 287,80 PLN


ilość: szt.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Stan na magazynie:
Uwaga, ze względu na dużą liczbę zamówień prosimy o wcześniejsze potwierdzenie dostępności produktu

Opis

Nowe urządzenie przeznaczone jest do czyszczenia, wyrównywania lub dokładnego usuwania prostych spoin spawalniczych - płyt stalowych lub płaskowników.
Proces szlifowania jest realizowany za pomocą tarcz listkowych ściernych lub zdzieraków w procesie szlifowania czarnej stali, w przypadku szlifowania aluminium za pomocą freza Alumaster firmy Fein

W urządzeniu mamy możliwość dokładnego ustawienia głębokości szlifowania spoiny za pomocą pokrętła. W komplecie znajduje się mocna szlifierka firmy Makita z płynną regulacją obrotów, wózek wyposażony w łożyskowane 4 rolki prowadzące z trwałego poliuretanu z jednoczesną możliwością regulacji wysokości. Do zestawu dołączona jest ściernicę listkową z płótna ściernego fi 125mm.

Wymiary:
szerokość wózka 210mm
długość wózka 350mm
waga ~6 kg

Urządzenie zbudowane zostało na bazie szlifierki kątowej 125mm MAKITA typ 9565CVR wyposażonej w system płynnej regulacji prędkości.

Produkt na zamówienie. Czas realizacji do 3-tygodni.

Specyfikacja

Model GLOB-UK02-00
Moc silnika 1400 W
Napięcie zasilające 230 V
Waga urządzenia 6 kg
Waga z opakowaniem (brutto) 6,5 kg
Płynna regulacja prędkości TAK
Zakres regulacji obrotów 2800-12000 obr/min.
Rodzaj gwarancji door-to-door

Zestaw zawiera

1 x Urządzenie do szlifowania spoin spawalniczych GLOB SYSTEM - GLOB-UK02-00,
1 x instrukcja obsługi w języku polskimKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności. Copyright © 2006 - 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone fnglob.pl